למה עסקים חייבים אתר אינטרנט ?

עודכן ב: 6 דצמ 2020הלקוחות שלנו לא מרימים את העיניים ממסך הסמארטפון, הטאבלט, הלפטופ והמחשב. הם נמצאים באינטרנט, יותר מאשר עם המשפחה והחברים שלהם, הם חיים, עובדים, מתנהלים, צורכים, מחפשים ועורכים סקרי שוק למוצרים, עסקים ושירותים ברשת הדיגיטלית.

אם אנחנו לא שם, אנחנו מפספסים פלח שלם של לקוחות פוטנציאלים שמתעניין בשירות, במוצר או בעסק שלנו.

המתחרים שלנו נמצאים "שם". ברשת. – והם גוזרים את כל הקופון, ומצליחים לייצר לעצמם לקוחות חדשים ולפרוץ לשווקים גדולים יותר. והכי נורא שהם עושים את זה על חשבוננו!, כי העדר נוכחות שלנו ברשת, משאירה מרחב פעולה עצום ונרחב למתחרים שלנו ):.

נתחיל מזה שאתר הוא נכס דיגיטלי שהבעלות עליו היא לחלוטין שלנו, כלומר - אנחנו הבעלים הבלעדיים של כל התכנים (תמונות, טקסט, סרטונים, אודיו וכו') שאנחנו מפרסמים בו.


במילים אחרות - כאשר אנחנו מפרסמים תוכן בפלטפורמות שונות, המאפשרות לנו לפרסם בהן תוכן (כמו נניח לשם הדוגמא - פייסבוק, או מרמלדה וכאלה...) - הן יכולות להחליט להסיר אותו, להעלים אותו, להבליע אותו, לחסום את האינטראקציה שלנו עם לקוחות מסויימים ובסך הכל - לנו עצמנו אין בדל של שליטה על ההתרחשויות.


באתר שלנו אנחנו המחליטים הבלעדיים איזה תוכן יקבל עדיפות, איך לעצב אותו, מה תהיה הזרימה (Flow) של הלקוחות באתר, מאין יכנסו, מה יראו קודם, איזו פעולה יבצעו וכד'.


האתר מאפשר לנו גם לשלוט בעיצוב התוכן כראות עינינו, בניגוד לפלטפורמות שמאלצות אותנו למקם את התוכן ולהתאימו ל"תבניות" שהן יצרו.


שלא לדבר על כך שהשליטה על מאגר הנתונים (Data base) היא כמובן שלנו. ואנחנו תמיד יכולים להסיר תוכן ומידע מהאתר.


בדיגיטל החשיפה היא עולמית – עקרונית, אין גבולות. האתר שלנו יכול להגיע לאדם שגר בצד השני של העולם.

ברור שאנחנו לא צריכים ולא רוצים להגיע ללקוח שגר בצד השני של העולם, ולכן באמצעות פרסום האתר, נוכל להתמקד באנשים שאנחנו כן רוצים. (אבל על זה בנפרד)

עלויות החשיפה בדיגיטל, הן קטנות, ולא ניתנות כלל להשוואה לעלויות הגבוהות של חשיפה כזו באמצעי התקשורת המסורתיים (רדיו, טלויזיה, עיתון).

אם האתר שלנו קליקבילי (Clickable כלומר: ניתן להגיע לכל שירות / מוצר בלחיצת כפתור) רספונסיבי (Responsive Web כלומר: מותאם לכל סוגי המכשירים הדיגיטלים, טלפונים, מחשבים וכו'). אנחנו כבר נראה אחרת ונשדר מקצועיות, ונקבל עדיפות מאלוהי הרשת - גוגל.

הגודל לא באמת קובע – בעולם הדיגיטלי, אין שום חשיבות לגודל העסק. גם עסקים קטנים יכולים לקדם את עצמם בקלות גבוה במנועי החיפוש, ולנתב אליהם תנועה (טראפיק Traffic) רבה של גולשים.

כמה זה עולה?

הקמת אתר היא הוצאה חד פעמית, ועל פי רב עלותה לעסק קטן נאמדת בכמה אלפי ₪ בודדים.


עלויות אחזקת האתר לשנה שלמה מצריכות רכישה של שרתי איחסון (Web hosting), ורכישת השם לאתר (Domain). אלה נאמדות בכמה מאות ש"ח לשנה (תלוי בגודל האתר- רוחב הפס ונפח האיחסון).

עלויות הניהול השוטף

כדי לחסוך בהוצאות אלה - כדאי מאד לבקש מבונה האתר להדריך אותנו כיצד לעדכן את האתר בשוטף.


עלויות הפרסום

הפרסום האורגני אינו תלוי כלל בתשלום, ואילו הפרסום הממומן בהשוואה לפרסומים באוף-ליין (רדיו / טלויזיה /עיתונות / שלטי חוצות וכד') נאמד בכחצי מעלויות הפרסום.

9 צפיות
  • Instagram  - טווה מילים
  • YouTube  - טווה מילים
  • Facebook טווה מילים

טווה מילים בונה אתרים שבונים עסקים

פתוח: א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00 

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת

arrow&v

תודה על פנייתך אחזור אלייך בימים א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00

 מודיעין מכבים רעות עמק האלה 255

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id.