כאן המקום למצוא תשובות מלאות על כל מה עובר לך בראש כשיש לך צורך להקים אתר

במידה ויש לך שאלות נוספות אשמח להשיב עליהן במייל: wordswales@gmail.com

למה צריך אתר ולמה כדאי לבנות אתר?


בעיקר כי: הלקוחות שלנו נמצאים רב (כל) היום ברשת. והעדר נוכחות במרחב הדיגיטלי משאירה למתחרים שלך עולם שלם של לקוחות שלא מודעים בכלל לקיומך... אבל ... בניית אתר מחייבת תכנון מדוייק וחשיבה על פרטים רבים.האתר צריך להיות מתאים באופן מדוייק לך, לעסק שלך, ללקוחות [הרוכשים] שלך ולאנשים בכלל, אבל גם ל ... מנוע החיפוש, כדי שיוצג בתוצאות החיפוש. אם הצורך שלך הוא בכרטיס ביקור, אז אולי אין לך צורך באתר, אבל אם הצורך שלך מתבטא בתיק עבודות זמין ונגיש, בחנות און ליין, באתר אינפורמטיבי, במיתוג עסקי, בהגדלת מעגל הלקוחות, בשיווק המוצרים או השירותים שלך - כדאי לשקול הקמת אתר. אשמח לעזור לך לבחון את הצורך האמיתי שלך. כאן כל הפרטים על איך אנחנו יחד מקימים לך אתר ובמה זה כרוך.
ממה מורכב תהליך הקמת האתר?


תהליך הקמת האתר הוא מלאכת מחשבת - עלי לקחת בחשבון פרמטרים שונים, בהם: כיצד להניע את הגולשים באתר שלך למעורבות?, כיצד לגרום למנועי החיפוש לקדם את האתר שלך (אורגנית, ולא ממומן)?, מה יעניין את הגולשים? ועוד.

כדי להבין את התהליך, אני נוהגת לחלק אותו לחמישה מרכיבים שונים, הכוללים את: עיצוב האתר, דיוק התוכן, הטיפוגרפיה, חוויית הגולשים והיכולת שלך לנהל את הקומפוזציה הזו בעצמך.
איך אדע איזה אתר מתאים לי?


בחלוקה מסורתית גסה מחלקים למספר סוגים של אתרי אינטרנט. אתר תדמיתי, אתר אינפורמטיבי, אתר קטלוגי, אתר מסחרי (חנות און ליין - e commerce platform), ואפשר גם אתר משולב (כזה שהוא גם קטלוג מכירתי וגם תדמיתי).יש אתרי חברים, כאלה שמנציחים אירועים מרגשים כמו חתונה, יום הולדת, גיוס, שיחרור וכיו"ב. ו(לא עלינו) גםאתרי הנצחה (לזכר חללים ונפטרים). ​בנוסף יש גם אתר של עמוד אחד (One page site) , ואפשר להשתמש רק בבלוג (שגם הוא מעין אתר המתפרסם ברשת). אבל .... האתר שלך צריך להיות כזה שיציג את העסק שלך בצורה הטובה והמקצועית ביותר וימקסם את המטרה שלך. בדיוק כמו שהבית שלך שונה מהבית של השכן, גם אם אתם גרים באותו הבניין. ברגע שאקבל ממך את כל הנתונים, אדע גם להתאים לך ולייעץ לך איזה אתר מתאים לך ביותר. כדאי לזכור שרב האתרים שאציע לך הם מודולריים וניתן גם בעתיד להוסיף להם עמודים, גלריות, חנות מקוונת וכו', בהתאם לצורך ולהתפתחות העסק.
ת'כלס מה את צריכה ממני? איך העבודה בינינו מתבצעת?


אני בעיקר צריכה ממך את שיתוף הפעולה שלך, וגם את ... כל החומרים (לוגו, מלל, תמונות, סרטונים, קטעי אודיו) שיש לך עניין לפרסם באתר. רגע לפני שמתחילים חשוב לי להבהיר: המעורבות שלך בתהליך נחוצה והכרחית ביותר. אני חייבת להבין את העסק שלך, לשמוע ולהכיר אותך ואת השפה שלך. את הטון הייחודי. את הסגנון. את הצבעים. את סביבת העבודה שלך. כל אלה מבדלים אותך מאחרים, ואני אשתמש בהם בעת בניית האתר. האתר חייב להיות נח ומתאים לשימוש שלך ושל הלקוחות שלך. הוא חייב להציג את הידע והמומחיות שלך בתחום, את האוירה העסקית בעסק שלך. האתר הוא לא כרטיס ביקור או ברושור. הוא כלי עבודה, בדיוק בדיוק כמו המשרד, בית המלאכה, החנות והעסק הפיזי שלך, רק שהוא נמצא ברשת. בלעדייך זה לא יקרה. חשוב לי מאד להשאיר אותך בתמונה לאורך כל הדרך. (ברב המקרים אנחנו מדברים על שותפות קצרה של שבועיים - שלושה - חודש).
האחריות שלי היא להבין ממך מה הם הצרכים המיידיים והעתידיים שלך ושל העסק שלך. כדי לבנות לך אתר מקצועי ושימושי, אלמד ואתחקר את תחום העיסוק שלך. ארצה לדעת מי הקהל שלך. מה המיוחד במוצר שלך. מה הבידול העסקי שלך. להבין את החזון העסקי שלך. לזהות את השוני בינך לבין המתחרים שלך. ועוד דברים מהסוג הזה. האחריות שלך - לשמור על תשתית האתר שהקמתי עבורך, ובמיוחד - לעדכן את האתר בתדירות גבוהה ככל האפשר [לפחות אחת לשבוע / שבועיים], כדי שגוגל יבין שהאתר שלך רלוונטי וישאף להציג אותו לגולשים, ולקדם אותו בתוצאות החיפוש.
מעבר לעלויות בניית האתר, על מה עוד אצטרך לשלם?


מעבר לעלויות ההקמה הראשוניות - שהן חד פעמיות, יהיה עלייך לשלם גם 2 תשלומים שנתיים. (בתשלומים אלה יחוייב חשבונך אחת לשנה). שם המתחם (דומיין) - עלות של כ-50 - 80 ש"ח - תשלום לשנה. ודמי איחסון האתר על השרתים - גם כאן המחיר מתייחס לגודל האתר. המחיר הנמוך ביותר שאני מכירה הוא כ-300 ש"ח - תשלום לשנה.
למה דווקא WIX ?


בעיקר כי WIX נחשבת לאחת המערכות הטובות ביותר בעולם לבניית ועיצוב אתרים. היא מערכת מקצועית קלה להבנה, אינטואיטיבית מאד, וגם אנשים שאינם מבינים בטכנולוגיה יכולים ללמוד בפשטות איך לנהל אותה. מבלי לדעת לכתוב שורת קוד אחת. 190 מיליון אנשים מ-190 מדינות בעולם בחרו בוויקס ומשתמשים בה לקדם ולמקסם את העסקים שלהם ברשת. ולא פחות חשוב - וויקס היא חברה ישראלית עם הצלחה בינלאומית, מאפשרת עיצובים תוססים ומדהימים שובי לב. כדי לקבל תשובה רחבה ומעמיקה יותר על היתרונות של וויקס, תוכלו לקרוא במאמר: למה דווקא וויקס ואף מילה על וורדפרס"
האם זה נכון שגוגל לא מקדם אתרים ב-WIX ?


התשובה הקצרה והאמיתית היא - לא.

אין הבדל מבחינת אפשרויות הקידום של אתרים. גוגל סורק את האתר, בלי קשר לפלטפורמה שעליה הוא נבנה.

גוגל מקדם אתרים שעומדים בכל הפרמטרים שהוא (גוגל) קבע. כל עוד בניתם את האתר שלכם בהתאם לפרמטרים האלה - אתם יכולים להקים אותו גם על לוח שחמט... לגוגל ממש לא איכפת על איזו פלטפורמה הקמתם את האתר. בדיוק כמו שלכביש החוף לא איכפת אם אתם רוכבים על סאגווי, מכונית מרצדס או יגואר. נ.ב. - אם תהיתם, אז וויקס היא יגואר....
בכל מערכת יש לבצע סדרת פעולות שונה, כיוון שהממשקים שונים, מומחה SEO מקצועי יצליח לקדם בכל פלטפורמה באותה מידה.
אם תרצו להקים את האתר שלכם על וורדפרס, ג'ומלה, 123 ואחרות - נלך על זה.

ואם תרצו לשמוע קצת יותר על וויקס, ולמה כן וויקס תקראו את המאמר "למה דווקא וויקס, ואף מילה על וורדפרס"

  • Instagram  - טווה מילים
  • YouTube  - טווה מילים
  • Facebook טווה מילים

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת

תודה על פנייתך אחזור אלייך בימים א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00

טווה מילים בונה אתרים שבונים עסקים

פתוח: א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00 

כל הזכויות שמורות לדפנה לוי ©

 מודיעין מכבים רעות עמק האלה 255

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id.