תיק עבודות - דפנה לוי

אתר אינטרנט הוא כלי עבודה ומכירות, שממקסם לנו רווחים.

 

רב לקוחותי יצאו ל"מסע" איתי מבלי שהכרנו קודם, ובמהלך הדרך הפכו לחברי הקרובים. "אחים" לדרך מרתקת ומופלאה, שפתחה להם צוהר לעולם עסקי חדש, ללא גבולות וללא הפסקה. כי הם הבינו כמה איכפת לי וכמה אני לא מוותרת כדי שהאתר שלהם יעבוד כמו שצריך.[כאן אפשר לראות מהמחשב את הפירגונים והגביעים, שקיבלו מגוגל]

אני מזמינה גם אותך להצטרף אלי ל"מסע" מופלא, סוחף ומרתק, בו נפלס לעסק שלך מקום של כבוד ברשת האינטרנט.

ה"מסע" לכיבוש תשומת לבם של הגולשים ושל מנועי החיפוש ברשת תמיד יתחיל מחקר ולמידה של העסק ותחום העיסוק שלך. מה מבדל אותך מהמתחרים, מה החוזקות ומה החולשות שלך, הגדרת המטרות שלך, הבנת הרצונות והצרכים שלך, מי קהל היעד הרלוונטי לך, מה ההרגלים שלו, מה מאפיין אותו ועוד. 

זו עבודה סיזיפית ומאד יסודית, שנבנית בצעדים שקולים ומדודים, מתוך מטרה לארוג את החלומות שלך למציאות הוירטואלית. לחבר אותם במדוייק, שיהיו נהירים וברורים - מצד אחד לשפת המכונות (הטכנולוגיה, מנועי החיפוש ברשת - SEO), ומצד שני ללשון בני האדם.

בעיני זו מלאכת מחשבת נפלאה ומרתקת, שמצליחה לשלב את חלקי הפסיפס לכדי קומפוזיציה מושלמת. בסופה ... היא תניב לך רווחים ותוצאות יעילות לאורך זמן.

 

אני מזמינה אותך להכנס לחלק מאתרי האינטרנט, דפי הנחיתה והבלוגים שעיצבתי ובניתי, וגם ל"סיפורים מאחורי הקלעים", ולראות מה בדיוק כוללת העבודה שלי, ואיך אני מצליחה לסקרן את הגולשים, ובהחלט שגם את מנועי החיפוש, ולגרום להם להתאהב באתר שלך.

בעולם הדיגיטלי - אל תתנו לאתר שלכם ליפול ב... רשת. תנו לו לנסוק לגבהים ולהניב לכם את התוצאה שלה אתה מצפים.

 
אמני הציר בפה וברגל
esa.png
אירועים.png
מטאור יעוץ עסקי.png

מטאור יעוץ עסקי - מוטי אורן

ללא שם.png
כל הנשמה.png
אדוה.png
פיזיותרפיסט אנדריי מייזליס.png