top of page

בכמה מילים - עלי

 “SEO הוא פונקציה שיווקית ללא ספק, צריך לאפות אותו בתוך המוצר ולא למרוח אותו מעליו כמו ציפוי על עוגה”

 

Duane Forrester – יועץ SEO במייקרוסופט

דפנה לוי
Legend Tag

בתכ'לס

מה אני עושה, איך אני עושה את זה

ומה אני מציעה לך?

 

אני מציעה לך 3 דרכים להתנהלות נכונה בעולם הדיגיטלי, כי העדר נוכחות שלך ברשת, משאיר למתחרים שלך עולם שלם של לקוחות שלא יודעים בכלל על קיומך ...

למיטיבי לכת -

ארצה לדבר איתך, כדי להבין איזה אתר מתאים לך.

חשוב לי להבין ממך מה תחום העיסוק שלך?, מי הלקוחות שלך? ומה המטרות שלך?

כשאדע את הפרטים האלה, מבטיחה לתת לך הצעת מחיר מדוייקת וסופית.

הפתעה עצומה לפגוש אותך כאן. ממש ריגשת ! [אני מאד לא אוהבת להשאר כאן לבד...]​

כחברה בקהילה המיוחדת והמצומצמת של מומחי וויקס בארץ ובעולם - Wix Partner Legend

הוכשרתי והוסמכתי מטעם Wix גם להדריך את המעוניינים בכך איך להקים אתר ואיך לנהל אותו בשוטף. התמחתי בתורת ה-SEO [קידום אורגני של אתרים ברשת], חוויית משתמש ומיקרו קופי.

ההכרות שלי עם הרשת החלה בשירותי הצבאי ביחידת המחשוב של צה"ל - ממר"מ. [מרכז המחשבים ומערכות המידע]. אני מתגוררת ברשת מאז 1994, ואוהבת מאד את החיים בעולם הדיגיטלי.

אני חברה גאה ב-וויקס מרקט-פלייס - Wix Marketplace - מאגר קהילת מומחי וויקס מורשים בארץ ובעולם.

משמשת כמדריכה, מנטורית ומנחה במכללות ואקדמיות שונות, כמנטורית בעמותות יוזמות עתיד, עמותת תפוח, כוכבי המדבר, 8200 לעסקים, האקדמיה של Shopping Il-[ביוזמת Google] אני נהנית להנחות בעלי ובעלות עסקים, כמו גם צעירים וצעירות בחברה הישראלית המגוונת  - כיצד להתנהל ולנהל בעצמם את העסק גם ברשת.

לאחר ניסיון שצברתי במשך שנים רבות, אין שמחה ממני להציג בפנייך את החידושים המתקדמים ביותר בתחום העיצוב - UI [כלומר: User Interface]  וחווית המשתמש – UX [בפשטות: User Experience].

ובעיקר להעניק לך אתר אינטרנט מעצים, שמעבר להיותו מעוצב, גם משכלל ומשפר את חוויית המשתמש, ומניב לך את התוצאות הרצויות לך, תוך ניצול מקסימלי של ממשק המכונה.

במהלך תכנון, עיצוב ופיתוח האתר, חשוב לי לשמוע ולהבין ממך מה החלומות ומה המטרות שלך, כדי שאוכל לתרגם אותם באופן שגם מנועי החיפוש ברשת יבינו אותם ו... גם הגולשים.

ארצה להכיר את הלקוחות שלך. ללמוד מה הצורך שלהם. מה היכולות שלהם, כדי לתכנן את התוספים והמהלכים שנטמיע באתר, על מנת שיפיק את התפוקות הטובות ביותר עבורך.

חשוב לי בעיקר להעניק לך אתר מקצועי, איכותי, אטרקטיבי וייחודי, ולהדריך אותך איך לנהל אותו בשוטף, בעצמך, מבלי להזדקק לשירותי ניהול של אף אחד אחר.

הניהול שלך, בעיני, הוא בעל חשיבות מרכזית ומאד משמעותי  - כיוון שרק לך ברור (טוב יותר מכולם) מה הם הצרכים האמיתיים שלך, של לקוחותייך ושל העסק שלך.

למה דווקא אני?

אני מגיעה מתחום התקשורת והעיתונות. 

שימשתי שנים רבות ככתבת חינוך, פלילים וחדשות, כך שתחקיר, ניטור ואיסוף מידע אינם זרים לי, וברורה לי היטב עד כמה מרכזית חשיבותם וקרדינלית.

בהמשך עסקתי בדוברות, יח"צ, כתיבת תכנים, מאמרים, פוסטים, נאומים, הודעות לעיתונות, טיפים, המלצות, עריכת פורטל חדשות אזורי, עריכת וניהול בלוגים.

ובקיצור - אני טווה עבורך אתר מנצח. זה מה שאני הכי טובה בו. זה מה שאני עושה מצויין. אני לוקחת את הסיפור שלך, רוקחת את המילים והטכנולוגיה וטווה לך אתר, שישרת אותך ויניב לך תפוקות.

בשורה התחתונה - הסיפור שלך, העסק שלך, החלומות שלך - הפיתוח, התכנון והעיצוב שלי.

להתראות בקרוב

דפנה לוי

מומחית וויקס ו-SEO -מדריכה מוסמכת ומרצה לבניית אתרים בוויקס

bottom of page