top of page
תג וויקס - דפנה לוי מדריכה מוסמכת לבניית אתרים

מדריכה מוסמכת מטעם חברת Wix להדרכה

קורס מקיף ומקצועי לבניית אתרי Wix

כמדריכה מוסמכת ומורשת מטעם חברת וויקס להדרכה בבניית אתרי וויקס, אלמד אותך בזמן ובקצב שלך את כל רזי המקצוע, לבנות בעצמך לעצמך אתר עסקי ומקצועי, שיניב לך תוצאות.

אתר שגם המשתמשים וגם מנועי החיפוש יבינו. 

אנחה אותך איך לנהל בעצמך את האתר בשוטף, כדי שימשיך להיות מקודם ברשת.

אני כאן כדי לעזור לך ולכוון אותך למסלול המתאים לך ביותר.

אני מזמינה אותך להצטרף לקורס בקצב ובזמן שלך ניתן לבחור מבין שני המסלולים:

קורס בניית אתר
?מי אני

מי אני?

כמדריכה מוסמכת מטעם חברת Wix, הכשרתי בשנים האחרונות, עשרות אנשים והנחתי אותם איך להקים לעצמם בעצמם אתר עם מערכת וויקס, ואיך לנהל אותו ברשת, באופן שיניב להם את התפוקות הרצויות.

ו...אם שאלת את עצמך - אז ... לא. אין צורך בידע מוקדם.

ההדרכות האישיות נערכות בזום, אנחנו נפגשים על האתר שלך בזמן ובקצב שלך. ויחד אנחנו בונים לך אתר מקצועי, בהתאם לחלום האישי שלך. לרצונות ולמטרות שלך.

אני מקליטה כל מפגש שלנו, וחשוב לציין כי כל סרטון פתוח לצפייה שלך למשך 30 יום נוספים - מיום גמר הקורס. [אם יש לך צורך בתקופה נוספת, כדאי לדבר איתי]

בקורסים אני מתייחסת לעקרונות הליבה של תורת ה-SEO [קידום אורגני ברשת]. חוויית עיצוב [UI], חוויית משתמש [UX] ולמיקרו קופי, ומתייחסת כמובן לעדכוני הגרסאות שמבצעים גוגל וחברת וויקס מעת לעת.

בשתי האופציות - אנחה אותך כיצד להקים לעצמך אתר, החל מהצעד הראשון - בקצב ובזמן שלך, בהתאם לצרכים המיוחדים שלך ושל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

אלווה אותך באופן אישי, ואעניק לך תמיכה טלפונית, בהתאם לצורך שלך - בימים א' - ה' מהשעה 9:00 בבוקר עד 18:00 רצוף. בנוסף ניתן להצטרף לתמיכה בקבוצת הווטסאפ והפייסבוק.

יחד נקים לך אתר מקצועי, רספונסיבי ונגיש, בדיוק כמו שרצית, נבצע אופטימיזציה ונשתמש בכלים הנחוצים לקידום האתר ברשת ומיקסום חוויית המשתמשים.

אני מזמינה אותך להצטרף לעשרות האנשים ובעלי/ות העסקים, שהבינו את החשיבות העצומה והמשמעותית של הזירה הדיגיטלית למינוף והעצמת העסק שלהם.

 

ממליצה מאד לעיין בתנאי הרכישה ומדיניות הביטולים.

מחכה לך !

דפנה לוי

דפנה לוי בונה אתרים שבונים עסקים
שאלות ותשובות

אם יש לך שאלות נוספות, אשמח להשיב

 • כמה עולה להקים אתר?
  עלות הקמת אתר מושפעת ממרכיבים שונים, ומשתנה בהתאם לצורך הספציפי שלך. כדי לתת לך הצעת מחיר מדוייקת לאתר המתאים בצורה מושלמת לצרכים שלך ושל העסק שלך, אשמח לערוך איתך שיחת איפיון ולתת לך מחיר מדוייק. אני זמינה בימים א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00 [לא כולל ערבי חג / חג] בטלפון 054-3050581
 • למה צריך אתר ולמה כדאי לבנות אתר?
  בשלושה משפטים קצרים: בניית אתר מאפשרת לנו לחזק את העסק שלנו ואת הנוכחות העסקית שלו. מאפשרת לנו להיות נגישים ללקוחות שלנו בכל זמן ובכל שעה. מאפשרת לנו להתעדכן במיידי, בכל שינוי אצל המתחרים שלנו וגם בתמורות ושינויים שחלים בקרב הלקוחות שלנו.
 • ממה מורכב תהליך הקמת האתר?
  תהליך הקמת האתר הוא מלאכת מחשבת. העולם משתנה ללא הרף ומחייב אותי לייצר עבור העסק שלך אסטרטגיה פרקטית ותכליתית - תוכנית עבודה מדוייקת, שמחשבת ומתחשבת ביכולות הטכנולוגיות שלך ושל הקהל שלך, ומתייחסת לנתוני העסק שלך, המטרות שלך, קהלי היעד שלך, ההרגלים שלהם, ועוד... אני פועלת לדיוק התוכן, הטיפוגרפיה, חוויית הגולשים ובהדרכה שלך לנהל את הקומפוזציה הזו בעצמך. אם מתחשק לך להרחיב ולהבין יותר - ממליצה לקרוא כאן את המאמר על איפיון האתר
 • איך אדע איזה אתר מתאים לי?
  האתר שלך צריך להיות כזה שיציג את העסק שלך בצורה הטובה והמקצועית ביותר וימקסם את המטרה שלך. בדיוק כמו שהבית שלך שונה מהבית של השכן, גם אם אתם גרים באותו הבניין. היתרון הגדול בדיגיטל טמון באפשרות לאסוף נתונים מדוייקים על הקהל, על המתחרים ועל העסק שלך. אלה מסייעים לי לייצר את התוצאות המדוייקות עבורך. ברגע שאקבל ממך מידע על תחום העיסוק שלך, אדע גם להתאים לך ולייעץ לך איזה אתר מתאים לך ביותר. ​ כדאי לזכור שרב האתרים שאציע לך הם מודולריים וניתן גם בעתיד להוסיף להם עמודים, גלריות, חנות מקוונת וכו', בהתאם לצורך ולהתפתחות העסק.
 • מה כולל ומה לא כולל התשלום על בניית אתר?
  עלויות הקמת האתר הן חד פעמיות, ונקבעות בהתאם לנפח העבודה וסוג האתר. הן כוללות: עיצוב אישי מותאם למיתוג העסקי שלך, הזנת תכנים, הנגשה, תעודת אבטחה SSL, התאמה לניידים, אופטימיזציה, חיבור לרשת ואינדוקס בגוגל, אחריות וכמובן הדרכה אישית איך לנהל ולתחזק אותו בשוטף בעצמך. בנוסף לאלה קיימים 2 תשלומים שנתיים. (בהם יחוייב חשבונך אחת לשנה): שם המתחם (דומיין) - עלות של כ-30 - 80 ש"ח - תשלום לשנה. ודמי איחסון האתר על השרתים - גם כאן המחיר מתייחס לגודל האתר. המחיר הנמוך ביותר שאני מכירה הוא כ-400 - 500 ש"ח - לשנה.
bottom of page