ערכי הליבה של הדיגיטל

עודכן ב: 13 פבר 2020דיגיטל הוא לא מושג טכנולוגי, וגם לא תוסף חיצוני או פיצ'ר חדש.

דיגיטל הוא הוויה חדשה, צוהר לעולם חדש של הזדמנויות מובהקות, חסרי גבולות כמעט.

העולם הדיגיטלי מאפשר לעסקים חשיבה חדשה ויצירתית בנוגע לפעילות שלהם.

כדי לעשות זאת בצורה נכונה, חייבים להבין כי הדיגיטל מעמיד את הלקוח במרכז.

הדיגיטל מאפשר לעסקים להיות ממוקדים יותר בפילוח הלקוחות.

הדיגיטל מאפשר לעסקים להגיע לכל לקוח בעולם, להוזיל עלויות, להרחיב את רמת המוצרים והשירותים שהם מספקים, להעמיק את חוויית השירות ולהתאים אותה לכל לקוח.

ראו איך Booking, Get Taxi ו- Rest (ועוד חברות רבות אחרות) הצליחו להכנס לשוק, מבלי שהיה להן צורך להשקיע בנכסים. ל-Get Taxi, אין מוניות, ל-Booking אין אפילו חדר אחד בבית מלון. ול-Rest אין שולחן אחד במסעדה. היתרון היחיד שהיה להן הוא היכולת שלהן לזהות צורך אמיתי של הלקוחות, ולנצל אותו באופן מיידי.

הדיגיטל מייצר אינטראקציה מיידית עם הלקוחות) ומטרתו להניע אותם לפעולה ולמעורבות. (תם עידן המתעניינים / הלקוחות הפסיביים) – מעתה הלקוח "שותף" מעורב בעסק שלך.

המדיה הדיגיטלית שינתה את התפיסה העסקית המסורתית, זו של שלטי חוצות ועיתונים. בעידן הטכנולוגי, כדי לתפוס את תשומת הלב של הלקוחות, חייבים לערוך שינוי תפיסתי, רעיוני ומחשבתי עמוקים.

הדיגיטל מאפשר לעסקים לצקת ולהפיק תכנים שונים (טקסטים, אודיו וויז'ואל) אטרקטיביים. כאלה שירגשו את הגולש, ובכל מקרה לא ישאירו אותו אדיש.

העולם הדיגיטלי הוא אינטנסיבי, מיידי, אינטואיטיבי. יחד עם זה הדיגיטציה מאפשרת לעסק להשוות במיידי כיצד הוא משפיע על ה"נוף" על המרחב. במילים אחרות – האם השיווק שהוא עושה נכון או לא?, וכמובן לשנות את קמפיין השיווק בהתאם למגמות ולטרנדים העכשוויים.

רק צריך לזכור שבאותה מידה הדיגיטל מאפשר גם למתחרים שלך את אותם היתרונות שהוא מאפשר לך. כלומר: המתחרים שלך יכולים ללמוד מהניסיון הכושל / המוצלח שלך, ולנצל זאת לטובתם. (ושוב – ראו את הדוגמאות של Rest, Get Taxi ו-Booking (אבל עוד הרבה אחרות) שקמו להן מתחרים לא מעטים בתחום.

כמו כל דבר בעולם הדיגיטלי, כך גם התחרות בעולם הדיגיטלי מאד דינמית, מהירה ושונה מהותית מהתחרות העסקית שהכרנו עד כה.

עסקים יכולים לנצל את המומנטום לטובתם ולהציג לקונה הפוטנציאלי בטווח זמן קצר מוצרים ושירותים טובים יותר במחירים זולים יותר. היא מחייבת את העסקים לשמור על עירנות.

4 צפיות
  • Instagram  - טווה מילים
  • YouTube  - טווה מילים
  • Facebook טווה מילים

טווה מילים בונה אתרים שבונים עסקים

פתוח: א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00 

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת

arrow&v

תודה על פנייתך אחזור אלייך בימים א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00

 מודיעין מכבים רעות עמק האלה 255

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id.