ההופעה שלנו בתקופת הסגר מאת: לאה פסי אבן - Lika Miaהכותבת: לאה פסי אבן

בעלת המותג "Lika-Mia" - מייצרת ומעצבת תיקי עור בעבודת יד

LIKA MIA - Handmade Leather Bags Design


למה להתחדש בתיק בזמני סגר?


בימים אלה, אנחנו מבלים הרבה בבית. אצל רבים מאיתנו נוצר הצורך ליפות את הבית ולשדרג אותו, כדי להרגיש בו נח ונעים יותר. רבים מאיתנו משפצים, מעצבים מחדש, ורוכשים אביזרי עיצוב לבית.

ומה איתנו?

האם להסתובב בטרנינג כל הזמן, ולשכוח שצריך להתלבש יפה ולצאת, זה מה שצפוי לנו עכשיו ובימים הבאים? כי למעשה לאן כבר אפשר ללכת, ולמה צריך להתלבש?


כדי לרדת לזרוק את הזבל, או ללכת לקנות אוכל בסופר, לצאת עם הכלב, ושיא היציאה, ללכת לסופרפארם, שם כבר מתחילים להרגיש כמו בני אדם, ולהתגעגע למה שהיינו ועוד נחזור להיות.

אז בואו נדבר קצת על ההופעה שלנו

היא מורכבת מלבוש, לנו הנשים, גם קוסמטיקה, איפור, בישום ואקססוריז – אביזרי אופנה בעברית, המוגדרים בוויקיפדיה "...פריט המשמש להוסיף על המראה הכללי של אדם מעבר ללבושו, ולהשלמתו על מנת להשיג הופעה אופנתית."

תיק, הוא אחד האביזרים החיוניים לכל הדברים להם אנחנו זקוקים כשאנחנו יוצאים מהבית, אם זה תיק גדול TOTE (תיק נשיאה), תיק גב או קלאץ' גדול ביום, ותיק קלאץ' קטן יותר בערב.

אני אוהבת את התיקים שלי מעוצבים ומיוחדים.

העיסוק בעיצוב, במיוחד בימים אלה מהווה בשבילי אי של שפיות. יצירת דברים יפים, התעסקות בצבעים ובמרקמים, משאירה אותי על הסקאלה של עבודה עם יופי.

עקב המצב, התלבטתי אם להמשיך לפרסם ברשתות החברתיות תמונות של תיקים,

אני עובדת הרבה עם אינסטגרם. אחרי מחשבות ותהיות החלטתי, שגם זו דרך להתרכז ביופי, צבעוניות ודברים שמחים. התמקדות בתדר היופי, נראית לי הדבר הנכון ביותר עבורי, בכדי לצבוע את החיים בגוונים שמחים ואופטימיים.


בנוסף, מנצלת את התקופה הזאת גם ללימודים, בנושאים המעשירים אותי מבחינה מקצועית ומחזקים אותי רוחנית ומנטלית. ראיתי את הזמן הזה גם כהזדמנות נהדרת לרענן את האתר שלי, לבנות חנות דיגיטלית, עם הפנים לעתיד, כי בינינו, אחרי שהתרגלנו, שהכל מגיע אל סף ביתנו, נראה לי שהרבה מאיתנו ישמחו להמשיך בכך, זה פשוט נוח וחוסך התקהלויות במקומות הומי אדם.


איך אתם "מבלים" בסגר, האם אתם מסתובבים בבית בטרינינג רוב הזמן, משתדלים לשמור על אופטימיות עם פנים קדימה לאחרי? מה שומר לכם על השפיות?47 צפיות
  • Instagram  - טווה מילים
  • YouTube  - טווה מילים
  • Facebook טווה מילים

לקבלת הצעת מחיר מדוייקת

arrow&v

תודה על פנייתך אחזור אלייך בימים א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00

טווה מילים בונה אתרים שבונים עסקים

פתוח: א' - ה' מהשעה 9:00 עד 18:00 

 מודיעין מכבים רעות עמק האלה 255

gtag('set', {'user_id': 'USER_ID'}); // Set the user ID using signed-in user_id.